Whatsapp İletişim

Sizi Arıyalım

  İletişim bilgileri

  Adres:
  Gültepe Mahallesi Şehit Özgür Güven Cad. No:15 Kat:2 D.5 Küçükçekmece Beşyol İstanbul
  Şahika Sarıkaya Güzellik Merkezi
  Telefon:
  0505-090-59-74
  E-Posta:
  info@sahikasarikaya.com

  Online Rezervasyon

  Takvim yükleniyor ...
  Powered by Booking Calendar

  Bölgesel Zayıflama

  Bölgesel Zayıflama Hizmetleri Nelerden Oluşmaktadır?

   

  Bölgesel zayıflama hizmetlerimiz kişilerin belirli bölgelerinde toplanan yağların giderilmesine yönelik olarak sunulmaktadır. Hem kadınların hem de erkeklerin genetik olarak veya diğer sebeplerle vücutlarının bazı bölgelerinde yağların birikmesi mümkündür. Kadınlarda erkeklere oranla bu duruma daha çok rastlanmaktadır. Kadınlarda görülen en yaygın yağ biriken yerler ise basen ve kalçalardır. Erkeklerin bölgesel olarak %25 oranından, kadınların ise %30 oranından daha fazla bölgesel olarak yağ birikimi durumu ile karşılaşması halinde durum risk içermektedir. Böyle durumlarda kadınlara ve erkeklere yönelik olarak bölgesel zayıflama yöntemlerimizi sunmaktayız. Bölgesel zayıflama farklı teknikler ile yapılarak kişilerin herhangi bir işlem yapmasına gerek olmadan incelmeye ve yağların eritilmesine yardımcı olmaktadır.

   

  Bölgesel Zayıflama İçin Sunduğumuz Yöntemler Nasıl Şekillenmektedir?

   

  Küçükçekmece bölgesel zayıflama işlemleri için kişilere farklı yöntemler sağlamaktayız. Belirli bölgelerde olan yağlanmalar kişilerin vücutlarında kötü bir görünüme neden olmaktadır. Vücutlarda meydana gelen yağlanmalar estetik görüntüyü bozmaktadır. Estetik bir operasyona gerek olmadan sunduğumuz pek çok bölgesel zayıflama yöntemimiz bulunmaktadır. Sunulan bölgesel zayıflama yöntemlerimiz ise şu şekildedir:

   

  • Soğuk Lipoliz Yöntemi

   

  Soğuk Lipoliz yöntemi bölgesel yağlanma sorununu gidermeye yönelik en çok tercih edilen yöntemlerden birini oluşturmaktadır. Belirli bir alanda toplanan yağların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Yönteme göre içinde ilaç olan iğneler vücuttaki bölgelere enjekte edilmektedir . Enjekte edilen iğneler kişilerin yağ hücrelerinin erimesine yardımcı olmaktadır. Böylece kişilerin sorunları belirli seanslar sonrasında çözüme kavuşturulmaktadır.

   

  • Liposuction

   

  Liposuction işlemi herkesin bildiği ve sıklıkla tercih ettiği diğer bir yöntemi ifade etmektedir. Liposuction işlemi herhangi bir cerrahi müdahale veya cerrahi işlem gerektirmeden yapılabilmektedir. Vücudun belirli bir bölgesinde olan yağ birikimleri vakumla alınarak vücudun şekil alması sağlanmaktadır. İşlem yapılırken kişilerin bölgesel işlem yapılacak olan bölgelerine lokal anestezi uygulanmaktadır. Serumlar lokal anestezi uygulandıktan sonra enjekte edilerek yağların çekilmesine yardımcı olmaktadır.

   

  • Mezoterapi

   

  Mezoterapi yöntemini genellikle kalça ve basen için tercih edilirken tüm bölgesel yağlanma alanları için etkili olmaktadır. Kalça ve basen bölgelerinde oluşan selülitlerin giderilmesine yardımcı olan yöntem deri altına yağ eriten bileşenlerin verilmesi ile yapılır. Bileşenler o bölgede dolaşım sağlarken sıkışan yağ hücrelerini eriterek tekrar kullanılabilir hale gelmesine yardımcı olmaktadır.

   

  • Karboksiterapi

   

  Karbondioksitin olumlu etkilerine göre hazırlanan bu yöntem bölgesel zayıflama için ideal olan bir yöntemi ifade etmektedir. Yöntem gereği özel bir cihaz ile saf karbondioksit gazı yağlanma olan bölgeye verilir. Gaz bölgede dolaşırken metabolizmayı hızlandırmayı hedeflemektedir.

   

  • Ultrashape

   

  Ultrashape yöntemi kullanılan bölgesel zayıflama yöntemlerinden birini ifade etmektedir. Yağ hücrelerinin utrasonik ses dalgaları ile birlikte parçalanmasını sağlamaktadır. Ses dalgaları etrafta yer alan hücrelerin zarar görmeden eritilmesini sağlamaktadır. Vücutta yer alan bölgesel yağlanma içeren bölgenin yaklaşık olarak 4 cm kadar incelmesini sağlamaktadır.

   

  Bölgesel Zayıflama Fiyatları Nelerdir?

   

  Bölgesel zayıflama fiyatları çeşitli faktörlere göre değişmektedir. Kişilerin öncelikli olarak bölgesel zayıflama işlemlerini yaptırmak istediği bölgeyi tespit etmesi gerekmektedir. Tespit edilen bölgeye ve istenilen kriterlere göre kişilerin yöntemler arasında tercihte bulunması gerekmektedir. Seçilen bölgesel zayıflama yöntemine göre fiyatlarda değişim ortaya çıkmaktadır. Bölgesel zayıflama fiyatlarını etki eden bir diğer konu ise seans sayısıdır. Yapılan işlem için seansların sayısı değişim göstermektedir. İhtiyaç duyulan seans sayısına göre bölgesel zayıflama için belirlenen fiyatlar belirlenmektedir. Bölgesel zayıflama için gerekli olan işlemlerin yapılacağı ve yöntemlerin seçileceği işlemler için bizimle iletişime geçilmesi gerekmektedir. İletişime geçilmesi ile birlikte kişilere randevu verilerek yüz yüze görüşülme sağlanmaktadır.

   

  Bölgesel Zayıflama Hareketleri Nerlerdir? Nasıl Yapılır?

   

  Bölgesel zayıflama işlemleri yapılırken kişilerin incelmeye yönelik olarak belirli bir egzersiz düzenini sağlamış olması oldukça önemlidir. Gün içerisinde kişilerin egzersiz yaparak fazla yağların yakılmasına yönelik olarak etki sağlaması mümkündür. Hem uygulanan egzersizler hem de uygulanan diyet programları ile incelme sağlanması daha kolaydır. Bölgesel zayıflama ile birlikte yapılan zayıflama hareketleri arasında şınav çekmek, mekik çekmek ve barfiks yapmak yer almaktadır. Aynı zamanda squat bölgesel zayıflamaya yardımcı olan spor hareketleri arasında bulunur.

   

  Bölgesel Zayıflama İşlemi Hangi Bölgelere Yapılır?

   

  Bölgesel zayıflama işlemi çeşitli vücut bölgelerine uygulanabilmektedir. Bölgesel yağlanmanın en fazla görüldüğü vücut bölgelerini göbek, kalça ve basen oluşturmaktadır. Özellikle göbek bölgesi genel olarak yağlanma oluşumunun en fazla olabileceği alandır. Bölgesel göbek yağlanmaları  için kişiler egzersiz ve diyet programı ile desteklenmiş olan bölgesel zayıflama yöntemlerini uygulayarak gerekli olan incelmeyi sağlayabilmektedir. Aynı zamanda kalça ve basen bölgelerinde meydana gelebilecek olan yağlanma durumlarında kullanılan yöntem oldukça önemlidir. Genellikle kişilerin en sık bölgesel yağlanma yaşadığı bölgeler basen ve kalçalardır. Seçilen yönteme göre yağ oranının azaltılmasıyla birlikte incelme sağlanması mümkündür.

   

  Bölgesel Zayıflama İçin Uygulanması Gereken Diyet Listesi Nedir?

   

  Bölgesel zayıflama işlemleri yapılırken kişilerin diyet listesine uyması ve uygulaması halinde incelme daha kolay şekilde sağlanabilmektedir. İşlemlerin başladığı andan itibaren kişilerin uygulayacağı 1 haftalık bölgesel zayıflama diyet programları hem süreci hızlandırmaktadır hemde daha etkili bir sonuca ulaşılmasına yardımcı olmaktadır. Yapılan diyet programları özellikle karın bölgesinde olan incelme işlemlerinde etkili olmaktadır. Genel anlamda kilo verilmesine ve yağların erimesine yardımcı olan diyet programının uygulanması oldukça önemlidir.

   

  Sıkça Sorulan Sorular

   

  • Bölgesel Olarak Zayıflamak İçin Ne Yapmalıyım?

   

  Bölgesel olarak yağlanma sorunu yaşayan kişilerin sıklıkla sorduğu sorular arasında ne yapmalıyım sorusu yer almaktadır. Kişilerin bölgesel olarak zayıflayabilmesi için yapabileceği pek çok seçenek bulunmaktadır. Öncelikli olarak spor ve egzersiz programları bölgesel olarak zayıflamanın başında gelmektedir. Diyet listesi ve spor programları ile belirli oranlarda incelme durumunun oluşması mümkündür.

   

  • Bölgesel Zayıflama Aletleri Nelerdir?

   

  Bölgesel zayıflama aletleri yağlanmanın olduğu bölgeye göre değişim göstermektedir. Genellikle spor aletleri ile bölgesel olarak zayıflama yöntemi tercih edilebilir. Ancak inatçı olan yağlar yapılan egzersizlere cevap veremeyebilmektedir. Böyle durumlarda kullanılan spor aletleri veya bölgesel zayıflama aletleri yetersiz kalmaktadır. Bölgesel olarak zayıflama yöntemlerinin kullanılarak bu tarz sorunlara cevap verilmesi mümkündür.

   

  • Bölgesel Zayıflayabilmek İçin En Etkili Olan Cihaz Nedir?

   

  Bölgesel olarak zayıflamak için kişiler en etkili olan cihazı kullanmak ve kısa sürede istediği görünüme ulaşmak istemektedir. Bu durumlarda genellikle kişilerin hangi bölge için sorun yaşadığının tespit edilmesi gerekir. Ardından ise yöntemlerde kullanılan cihazların artı ve eksi yönleri konuşularak kişi ile birlikte kullanılacak olan cihaza karar verilmektedir.

   

  • Bölgesel Olarak Zayıflamaya Yardımcı Olan Besinler Nelerdir?

   

  Bölgesel olarak zayıflama işlemleri için kişiler genellikle yardımcı besinlerden faydalanmak istemektedir. Gerekli işlemlerin yapılmasının ardından yeme ve içme düzenine dikkat edilmesi halinde kişilerin istedikleri sonuca daha hızlı şekilde ulaşması mümkündür. Bölgesel zayıflamaya yardımcı olan besinler ise kişilere liste halinde verilmektedir. Diyet listesinde belirtilen şekilde beslenen kişilerde bölgesel olarak zayıflama daha hızlı gerçekleşecektir.

   

  • Bölgesel Zayıflama İşlemleri Zararlı mıdır?

   

  Bölgesel zayıflama işlemleri yaptırmak isteyen kişiler genellikle zararlı olup olmadığını merak etmektedir. Kullanılan tüm cihaz ve yöntemler dünyaca kabul görmüş olan ve test edilerek onay alınmış olan yöntemleri oluşturmaktadır. Belirli yan etkileri (ciltte kızarıklık, kabarma vb.) olabileceği gibi genellikle büyük sorunlara neden olmamaktadır. Kullanılan tüm cihaz ve yöntemlerin dünya üzerinde geçerliliği bulunmaktadır ve uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır.

  İndirim!
  75.00
  İndirim!
  80.00
  İndirim!

  Uncategorized

  Güneş Kremi 50+ SPF

  80.00

  Merak Edilen konular

  Bölgesel Zayıflama Diyet Listesi

  Bölgesel zayıflama yaklaşık 1 haftalık düzenli diyet uygulaması ile bölgesel incelme gerçekleştirilir. Bu diyet karın yağları üzerinde özellikle etkili olmaktadır. Aynı zamanda belli oranda kilo vererek hem karın yağlarından kurtulmuş olursunuz hem de genel anlamda kilo verilmiş olur.

  Bölgesel Zayıflama Fiyat Listesi 2020

  Bölgesel zayıflama fiyatları hangi işlemin uygulanacağına bağlı olarak elbette değişiklik gösterir.  Bölgesel zayıflama fiyatları ile ilgili alınacak en doğru bilgi karşılıklı konuşarak hangi yöntemin uygun olduğuna karar vermek ve ona göre kaç seans yapılacaksa o ölçüde bir fiyat belirlemektir.

  Bölgesel Zayıflamak İsteyen Ne Yapmalı?

  Öncelikle bölgesel zayıflama için yapılabilecek birçok şey işlem bulunmaktadır. Spor ve egzersiz yapmak bunların başında gelir. Aynı zamanda bölgesel zayıflama diyet listesi uygulayarak belli oranda incelme sağlanabilir. Ancak inatçı bölgesel yağlanma durumunda diyet ve egzersize rağmen cevap alınamamışsa bölgesel zayıflama tekniklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bunun için uzman bir kişiyle ve deneyimli bir plastik cerrahlar görüşerek hangi yöntemin uygulamasının daha sağlıklı olacağını karar vermek gerekir.

  Epilasyon acı veriyor mu ?

  Epilasyon insanların daha güzel ve pürüzsüz bir tene ihtiyaç duydukları bakım uygulamaları arasında geliyor. Ancak birçok insan epilasyon cildi yaktığı ya da acı hissi uyandırdığı gibi yanlış bilgiler ile bu uygulamaya ön yargılı olarak yaklaşabiliyorlar. Fakat epilasyon insanların cildine zarar veren bir uygulama değildir. Aksine istenmeyen tüyleri ortadan kaldıran ve sizleri ağda, jilet gibi kötü tüy alma uygulamalarından kurtaran bir uygulamadır. Epilasyonun cilt üzerinde verdiği acı ağdanın verdiği acının çok daha altında bir acıdır. Sinek ısırığı şeklinde hissedilen epilasyon etkisi birçok bakımdan katlanılabilir bir durumdur. Aynı zamanda bu uygulamayı gönül rahatlığı ile istediğiniz birçok vücut bölgesine uygulayabilme imkânınız da bulunuyor.

  Whatsapp İletişim

   iletişim bilgileri

   Adres:
   Gültepe Mahallesi Şehit Özgür Güven Cad. No:15 Kat:2 D.5 Küçükçekmece Beşyol İstanbul
   Şahika Sarıkaya Güzellik Merkezi
   Telefon:
   0505-090-59-74
   E-Posta:
   info@sahikasarikaya.com