Whatsapp İletişim

Sizi Arıyalım

  İletişim bilgileri

  Adres:
  Gültepe Mahallesi Şehit Özgür Güven Cad. No:15 Kat:2 D.5 Küçükçekmece Beşyol İstanbul
  Şahika Sarıkaya Güzellik Merkezi
  Telefon:
  0505-090-59-74
  E-Posta:
  info@sahikasarikaya.com

  CİLT BAKIMI

  Günümüzde cilt bakımı alanında hizmet veren pek çok güzellik merkezi vardır. Fakat hatalı veya eksik bilgi ve tecrübe ile yapılan uygulamalarla, maalesef ki geri dönüşü olmayan cilt problemleri yaşamamak için, cilt bakımı uygulamalarının hijyenik bir ortamda yapılıp yapılmadığına, cilt bakımında kullanılan medikal ürünlerin güvenilirliğine, bakım ve tedavi sürecini yürüten personellerin uzmanlık düzeylerine dikkat edilmesi gerekir.

  GÜVENİLİRLİK

  Cilt tipinize en uygun olabilecek bakım ve tedavi yönteminin ne olduğunu öğrenmek için öncelikle güvenilir bir estetik ve güzellik merkezine başvurmalısınız. Cilt bakım uzmanları tarafından gerçekleştirilecek cilt analizleri neticesinde bakım veya tedavi seçenekleri önerilir. Estetik International olarak, medikal cilt bakım ürünleri ve ileri teknoloji cilt bakım cihazlarıyla, steril ve hijyenik bir ortamda, uzman sağlık personelleriyle cilt bakım ve tedavi hizmetleri vermekteyiz. Yanlış seçimler güzelliğinizi gölgelemesin. Merkezimize başvurun, cildiniz için en ideal çözümü birlikte üretelim.

  Bakım mı? Tedavi mi?

     Uzmanlarımız tarafından ÜCRETSİZ yapılacak olan cilt analizleri neticesinde, cildiniz için en uygun çözümler üretilir. Bakım maskeleri ve kürlerle netice alınamayacak boyuttaki cilt problemleriniz için dermatologlarımız gereken tedavi için sizi yönlendirecektir.

   

  Merak Edilen konular

  Burun fonksiyonu bozukluğu burun dolgusu ile giderilebilir mi?

  Burun eti, ciddi boyutta nefes alma problemleri, valv yetmezliği, konka hipertrofilleri gibi durumlar burun dolgusu ile düzeltilebilecek problemler değildir. Çok cüzi derecede valv açısının düzeltilerek nefes alma bir derecede düzeltilebilse de burun dolgusu ile tam anlamıyla bu fonksiyon bozuklukları giderilemez.

  Dolgu ile burun küçültme nasıl yapılır?

  Dolgu ile burun küçültme tecrübe gerektiren bir durumdur. İlk başta yüz ve burun analizi yapıldıktan sonra kişiye özel dolgu planı çıkarılır ve anestezik krem sürülerek belirlenen bölgelere enjekte işlemi başlar. Uygulama esnasında burnun simetrisini bozan alanlar diğer belirlenen bölgelerle birlikte doldurulur ve burnun şekli düzeltilerek burun daha küçük gösterilir. Aslında burun küçültme bir nevi sihir bir illüzyondur.

  Epilasyonun Yan Etkileri Var Mıdır?

  Epilasyon uygulamalarımızın insanlar üzerinde herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Bu uygulamalar sırasında en çok üzerinde durduğumuz konu kişilerin cilt yüzeylerinde açık yara bulunmaması, ameliyat yarası bulunmamasıdır. Bunun dışında hamile ve bebek emziren annelere bu süreçler sona erdikten sonra hizmet veriyoruz. Tüm bu durumlar dışında ise insanların bu hizmeti almasında herhangi bir sakınca bulunmuyor. Lazer ışığı vücudu olumsuz yönde etkilemiyor. Yalnızca kıl köküne kadar etki eden bu ışık tüylerin cansızlaşmasını sağlayacak kadar etkili olan bir ışıktır. Lazer uygulaması sayesinde pürüzsüz bir tene kavuşabilir ve her zaman yaz mevsimine hazır hissedebilirsiniz.

  Epilasyon acı veriyor mu ?

  Epilasyon insanların daha güzel ve pürüzsüz bir tene ihtiyaç duydukları bakım uygulamaları arasında geliyor. Ancak birçok insan epilasyon cildi yaktığı ya da acı hissi uyandırdığı gibi yanlış bilgiler ile bu uygulamaya ön yargılı olarak yaklaşabiliyorlar. Fakat epilasyon insanların cildine zarar veren bir uygulama değildir. Aksine istenmeyen tüyleri ortadan kaldıran ve sizleri ağda, jilet gibi kötü tüy alma uygulamalarından kurtaran bir uygulamadır. Epilasyonun cilt üzerinde verdiği acı ağdanın verdiği acının çok daha altında bir acıdır. Sinek ısırığı şeklinde hissedilen epilasyon etkisi birçok bakımdan katlanılabilir bir durumdur. Aynı zamanda bu uygulamayı gönül rahatlığı ile istediğiniz birçok vücut bölgesine uygulayabilme imkânınız da bulunuyor.

  Whatsapp İletişim

   iletişim bilgileri

   Adres:
   Gültepe Mahallesi Şehit Özgür Güven Cad. No:15 Kat:2 D.5 Küçükçekmece Beşyol İstanbul
   Şahika Sarıkaya Güzellik Merkezi
   Telefon:
   0505-090-59-74
   E-Posta:
   info@sahikasarikaya.com