Whatsapp İletişim

Sizi Arıyalım

  İletişim bilgileri

  Adres:
  Gültepe Mahallesi Şehit Özgür Güven Cad. No:15 Kat:2 D.5 Küçükçekmece Beşyol İstanbul
  Şahika Sarıkaya Güzellik Merkezi
  Telefon:
  0505-090-59-74
  E-Posta:
  info@sahikasarikaya.com

  dolgu

  Burun estetiğinin kadınlar için büyük önemi vardır. Kemerli burun, burun ucu problemleri, büyük burun gibi problemler kadınların modunu düşüren en büyük faktörlerdir. Estetik görünüm açıdan burun görüntüsünü kendine problem yapan birçok kadın bıçak altına yatmadan herhangi bir kesi yarası almadan burun dolgusu yaptırarak burunlarında olan problemleri çözebilmektedir.

  Burun dolgusunu kim yapmalıdır?

  Burun dolgusu, yüz ve dudak dolgusu, botox gibi uygulamalar konusunda uzman olmayan, tecrübesiz kişiler tarafından asla yapılmamalıdır. Çünkü uzman olmayan ve tecrübe sahibi olmayan kişiler tarafından yapılan dolgu işlemleri kişinin istemediği sonuçlara ulaşmasına sebep olabilir. Kullanılacak dolgu maddesi dozu, hangi bölgeye ne kadar uygulanacağını bilemeyen kişiler tarafından yapılırsa istenmeyen sonuçlar çıkar. Bu yüzden burun dolgusu uzmanlık ve tecrübe kazanmış hekimler tarafından yapılmalıdır.

  BURUN DOLGUSU İLE BİRLİKTE YAPILABİLEN BAŞKA UYGULAMA VAR MIDIR?

  Burun dolgusu ile birlikte yapılabilen uygulamaların başında çene ucu dolgusu, dudak ve yanak dolgusu aynı anda yapılabilmektedir. Tüm bu uygulamalar yüz dolgusu içinde yapılabilen uygulamalardır.

  Birçok kişi burun estetiği ameliyatı olmadan önce burun dolgusu yaptırarak burnun nasıl bir görünüm alabileceğini öğrenme şansına sahip olabilir. Bu yüzden genelde kadınlar kalıcılık istemeden önce burun dolgusu ile istedikleri burun şeklinin nasıl olabileceğini görmek için burun dolgusu yaptırarak burun estetiği ameliyatına karar verebilmektedir.

  Merak Edilen konular

  Burun fonksiyonu bozukluğu burun dolgusu ile giderilebilir mi?

  Burun eti, ciddi boyutta nefes alma problemleri, valv yetmezliği, konka hipertrofilleri gibi durumlar burun dolgusu ile düzeltilebilecek problemler değildir. Çok cüzi derecede valv açısının düzeltilerek nefes alma bir derecede düzeltilebilse de burun dolgusu ile tam anlamıyla bu fonksiyon bozuklukları giderilemez.

  Dolgu ile burun küçültme nasıl yapılır?

  Dolgu ile burun küçültme tecrübe gerektiren bir durumdur. İlk başta yüz ve burun analizi yapıldıktan sonra kişiye özel dolgu planı çıkarılır ve anestezik krem sürülerek belirlenen bölgelere enjekte işlemi başlar. Uygulama esnasında burnun simetrisini bozan alanlar diğer belirlenen bölgelerle birlikte doldurulur ve burnun şekli düzeltilerek burun daha küçük gösterilir. Aslında burun küçültme bir nevi sihir bir illüzyondur.

  Epilasyonun Yan Etkileri Var Mıdır?

  Epilasyon uygulamalarımızın insanlar üzerinde herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Bu uygulamalar sırasında en çok üzerinde durduğumuz konu kişilerin cilt yüzeylerinde açık yara bulunmaması, ameliyat yarası bulunmamasıdır. Bunun dışında hamile ve bebek emziren annelere bu süreçler sona erdikten sonra hizmet veriyoruz. Tüm bu durumlar dışında ise insanların bu hizmeti almasında herhangi bir sakınca bulunmuyor. Lazer ışığı vücudu olumsuz yönde etkilemiyor. Yalnızca kıl köküne kadar etki eden bu ışık tüylerin cansızlaşmasını sağlayacak kadar etkili olan bir ışıktır. Lazer uygulaması sayesinde pürüzsüz bir tene kavuşabilir ve her zaman yaz mevsimine hazır hissedebilirsiniz.

  Epilasyon acı veriyor mu ?

  Epilasyon insanların daha güzel ve pürüzsüz bir tene ihtiyaç duydukları bakım uygulamaları arasında geliyor. Ancak birçok insan epilasyon cildi yaktığı ya da acı hissi uyandırdığı gibi yanlış bilgiler ile bu uygulamaya ön yargılı olarak yaklaşabiliyorlar. Fakat epilasyon insanların cildine zarar veren bir uygulama değildir. Aksine istenmeyen tüyleri ortadan kaldıran ve sizleri ağda, jilet gibi kötü tüy alma uygulamalarından kurtaran bir uygulamadır. Epilasyonun cilt üzerinde verdiği acı ağdanın verdiği acının çok daha altında bir acıdır. Sinek ısırığı şeklinde hissedilen epilasyon etkisi birçok bakımdan katlanılabilir bir durumdur. Aynı zamanda bu uygulamayı gönül rahatlığı ile istediğiniz birçok vücut bölgesine uygulayabilme imkânınız da bulunuyor.

  Whatsapp İletişim

   iletişim bilgileri

   Adres:
   Gültepe Mahallesi Şehit Özgür Güven Cad. No:15 Kat:2 D.5 Küçükçekmece Beşyol İstanbul
   Şahika Sarıkaya Güzellik Merkezi
   Telefon:
   0505-090-59-74
   E-Posta:
   info@sahikasarikaya.com